۳۰
اردیبهشت

حرفه ای باش میلیونر شو

مینی فوتبال هر هفته کلی جوایز نقدی میلیونی به همراه دارد اما در بازی مینی فوتبال انلاین حرفه ای بودن حرف او را می زند.
برای حرفه ای شدن در مینی فوتبال کاربران در مرحله اول باید ضمن انتخاب درست مهره مورد علاقه نسبت به اپدیت ان مهره اقدام کنند. رمز برتری هر کاربر در لیگ مینی فوتبال آپدیت های مستمر مهره ها می باشد.
ما برای کاربران عزیز مینی فوتبال این امکان را فراهم اوردیم که کاربران اپدیت های اولیه مهره ها را بتوانند با کسب امتیاز از تعداد بازی های برده و همچنین دریافت روزانه امتیاز از خود بازی و تماشای ویدیو های تبلیغاتی بدست بیاورند.
و اما راه ساده تر
کاربران برای ارتقا مهره های خود می توانند با خریداری سکه های درون فروشگاه نسبت به ارتقا مهره خود اقدام نموده و طبیعیست که با ارتقا مهره ها شانس حرفه ای شدن شما افزایش یافته و می توانید به عنوان یک حرفه ای جزو برندگان میلیونی ما باشید .
نحوه تقسیم جوایز بازی مینی فوتبال آنلاین به گونه ایی برنامه ریزی شده که برندگان جایزه کسانی باشند که دقت و سرعت و استعداد بیشتری نسبت به سایرین شرکت کنندگان بازی مینی فوتبال آنلاین داشته باشند.
جدا از جوایز لیگ بازی مینی فوتبال آنلاین قرعه کشی کنسول بازی پلی استیشن 4 به صورت ماهانه انجام میگردد .ضمن آنکه آسا تیم در تلاش است با گذشت زمان تعداد جوایز بازی مینی فوتبال آنلاین را افزایش دهد و فرصت های بیشتری در اختیار کاربران خود قرار دهد که جوایز متنوعی برنده شوند.