۳۰
اردیبهشت

آپدیت مینی فوتبال و تجربه ای جدید در بازی

در نسخه ی بعدی اپلیکیشن مینی فوتبال.ضمن استفاده از قابلییت های قبلی بازی.شما میتوانید از چند قسمت ویژه از جمله بازی شخصی و لیگ قهرمانان و استفاده از مهره های جدید و …. استفاده کنید.
بازی شخصی:در بازی شخصی شما میتوانید با دوستان و اشخاص انتخابی بازی کنید و لذت بازی را در کنار هم داشته باشید.
پس یکدیگر را به رقابت دعوت کنید از امتیاز دیگر جوایز ویژه برخوردار باشید.
لیگ قهرمانان: لیگی فراتر از از لیگ ستارگان.حرفه ای باشین تا در لحظه جوایز میلیونی برنده شوید.شانس بردشما در لیگ ستارگان بیشتر خواهد بود وهمچنین جوایزی که به افراد برنده تعلق میگیرد بسیار ارزشمند و قابل ملاحظه میباشد.
آپدیت مهره:در نسخه ی بعدی شما میتوانید از مهره هایی با نماد هایی زیبا و طراحی فوق العاده استفاده کنیدوقدرت مهره و دقت ان را بالا ببرید متفاوت باشید وبازی را برای خود دلچسب تر کنید.
ترکیب مهره:در اپدیت جدید شما میتوانید از ترکیب های جدید و سیستم های قوی تر برای دفاع و حمله به حریف برخوردار باشید.ومیتوانید ترکیب های حرفه ای را حتی با امتیاز بدست بیاورید.
در آپدیت بعدی بازی مینی فوتبال آنلاین دو بخش هیجان انگیز و رقابتی
(دوستان شما) وبخش ( بازی شخصی ) اضافه میگردد.
در بخش دوستان شما به راحتی میتوانید کاربران دیگر و دوستان خود را به لیست خود اضافه کنید و برای آنها پیامهای خود را ارسال کنید.
در بخش بازی شخصی بازی مینی فوتبال آنلاین شما میتوانید با دوستان خود و کاربران دیگر بازی کنید در این قسمت شما میتوانید میزان ورودی امتیاز و جایزه بازی را تعیین کنید و با دوستان و کاربران دیگر بازی مینی فوتبال رقابتی توام از هیجان و رقابت دوستانه را تجربه کنید.
ضمن آنکه شما میتوانید با ارسال نقطه نظرات خود و انتقاد ها و پیشنهادات خود به بهبود عملکرد آسا تیم کمک کنید شما از طریق قسمت پشتیبانی سایت آسا تیم و یا از طریق شبکه های اجتماعی بازی مینی فوتبال آنلاین با ما ارتباط برقرار کنید آسا تیم به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما خواهد بود و از تمامی نقطه نظرات شما برای تغییرات و آپدیت های بعدی بازی مینی فوتبال آنلاین استفاده خواهد کرد.